#syvyyshelsinki, INFO, Kokous, Syvyys Helsinki, Tiedote

Jäsenkokous 2018

Tervehdys kaikille seuramme jäsenille

Kiitän aktiivisesta vuodesta kaikkia seuran jäseniä sekä erityiskiitos vuoden 2017 hallitukselle. Vuosikokouksessa pohdimme tulevan vuoden toimintaa seuran jäsenten toiveiden pohjalta. Jäsenkyselyyn 2017 vastasi 33 jäsentä ja vastausten perusteella olemme tulevaa vuotta rakentamassa. Hallitus kokoontuu säännöllisesti suunnittelemaan seuran toimintaa joten meihin voi olla koska vaan yhteydessä.

Uuteen hallitukseen valittiin uusia innokkaita jäseniä ja heidän tehtäväksi jää suunnitella ja mahdollistaa tapahtumarikas vuosi 2018  joten seuraathan tapahtumakalenteria nettisivuilla tai facebook ryhmää

Vuoden 2018 hallituksen jäsenet ovat
Rita Mutanen, Pj
Jari Salo
Sami Lindroos
Lauri Salmi
Pauliina Skyttä
Risto Sillanpää
Alex Hornborg
Eetu Salokari
Markku Koskinen

Kaikista jäsenistä löydätte esittelyn ja nettisivuillamme lähiaikoina.
Vuoden jäsenmaksu säilyy ennallaan ja on maksettavissa verkkokaupassa

Kaikki jäsenedut ovat käytettävissä, kun maksu on suoritettu. Muistathan että säiliösi tiedot tulee olla rekisterissämme ennen täyttöä.

Ystävällisin terveisin
Syvyys Helsingin hallitus

 

Seuraa ja Tykkää: