#syvyyshelsinki, INFO, Kokous, Sukellus, Sukellus-Areena, Syvyys Helsinki, Tapahtuma, Tiedote

Vuosikokous 2019 + allasvuoro

Tervehdys kaikille seuramme jäsenille.

Vuoden 2018 hallitus kiittää aktiivisesta vuodesta kaikkia seuran jäseniä. Vuosikokouksessa seura sai uuden hallituksen sekä pohdittiin kuluvan vuoden tulevaa toimintaa seuran jäsenten toiveiden pohjalta.  Hallitus kokoontuu säännöllisesti suunnittelemaan seuran toimintaa joten meihin voi olla koska vaan yhteydessä.

Uuteen hallitukseen valittiin uusia innokkaita jäseniä sekä vuoden 2018 hallituksesta jatkaa osa. Heidän tehtäväksi jää suunnitella ja mahdollistaa tapahtumarikkaampi vuosi 2019  joten tapahtumakalenteria nettisivuilla tai facebook ryhmää seuraamalla pysyt kuulolla tulevasta.

Vuoden 2019 hallituksen jäsenet ovat
Rita Mutanen, Pj
Jari Salo
Sami Lindroos
Jari Salo
Jukka Holopainen
Risto Sillanpää
Alex Hornborg
Eetu Salokari

Kaikista hallituslaisista löydätte esittelyn ja nettisivuillamme lähiaikoina.
Vuoden jäsenmaksu säilyy ennallaan ja on maksettavissa verkkokaupassa

Kaikki jäsenedut ovat käytettävissä, kun maksu on suoritettu. Muistathan että säiliösi tiedot tulee olla rekisterissämme ennen täyttöä.

Ystävällisin terveisin
Syvyys Helsingin hallitus

Seuraa ja Tykkää: